Single Blog Title

This is a single blog caption

Němčice – Metra Linhartice

S nováčkem soutěže to Metra jednoduché neměla.

S Němčicemi se Metra ještě neutkala, tak nikdo nevěděl co od nováčka čekat. Metra držela z úvodu více míč a na malém hřišti spíše nakopávala, ale dobře hrající obrana domácích je moc do šancí nepouštěla. Do vedení se tak dostali domácí, kdy se prosadil jejich šikovný útočník, který stále dělal obraně Metry problémy /25.minuta/. Jenže hned v 28. minutě srovnal Bednář po pasu Kela. Jenže do půle domácí šli opět vedení a opět po akci stejného domácího hráče. /45.minuta/.

V druhé půli se snažila Metra tlačit, ale opět nic dlouho nevedlo ke gólu až do příchodu Lébiše, kterého vyslal do šance Bednář a Bob srovnal na 2:2 /65.minuta/. Domácí ohrožovali Housera v bráně převážně střelami z dálky, ale s těmi si Lukáš poradil. Nakonec strhl výhru na stranu Metry Bednář, kdy opět po pasu Kela se dostal k dorážce a míč dostal do sítě./77.minuta/. Na úplném konci utkání se ještě Bednář nechal hloupě vyloučit.

Sestava: Houser, Moravec, Prucek, Kelo, Vrána, Spíchal /Lébiš/, Cerman, Skřebský, Rek/K/, Bednář, Dvořáček /Škrabal/

Branky: Bednář 2x /2x Kelo/, Lébiš /Bednář/