Metra Linhartice – Čistá

S Čistou se Metra na body nadřela, protože opět spálila mnoho šancí, nakonec vítězství urval Bohuš Lébiš.

V první části utkání několik velkých příležitostí skórovat zahodil P. Bednář k tomu se jednou přidal J. Skřebský až nakonec v 35. minutě po pasu Prucka konečně Bednář rozvlnil síť za brankářem hostí. Ovšem radost dlouho netrvala, protože ji utlo brké srovnání hostí na 1:1 /36.minuta/.

V druhé půli se po faulu na Reka mohli domácí radovat z další branky, ale to by pokutový kop musel Bednář proměnit. K tomu bohužel nedošlo, a tak trápení pokračovalo až do 83.minuty, kdy Bednář nahrál Lébišovi a ten se sám před bránou nemýlil.

Sestava: Stárek, Andrlík, Prucek, Kelo, Vrána /Moravec/, Spíchal /Lébiš/, Cerman, Skřebský, Rek/K/, Bednář, Dvořáček /Marek/

Branky: Bednář /Prucek/, Lébiš /Bednář/