Okresní pohár – Opatov 7:3 Metra Linhartice

Ve druhém kole Metra vypadla z poháru v Opatově.

Soupeř odmítl přeložení utkání, a tak se hrálo pro Metru v nepříznivý den. Domácí byli dobře připraveni a do 4. !!! minuty vedli 3:0. Křest ohněm to byl pro J. Marka v bráně. Pak se utkání trochu srovnalo, ale domácí dále přidávali branky až na konečných 6 do poločasu. V druhé půli se prosadila také Metra. Kelo P. proměnil penaltu po faulu na R. Škrabala. Poté vsítil další branku po klasické rouře z přímého kopu znovu P. Kelo a poslední branku vsítil F. Mlčoch plackou k tyči po chybě domácích. Domácí dali ve druhé půli už jen jednu branku, takže utkání skončilo 7:3.

Sestava: J. Marek, Koutník, Kelo P. (K), Andrlík, Stárek (Kalášek), Mlčoch, Bubák ( Škrabal R.), Král, Radimecký M., Rek, Bednář

Branky: Kelo P- 2x, Mlčoch F.