Mladějov – Metra

Tatran Mladějov – Metra Linhartice 1 : 3

Po zaváhání na domácím hřišti si Metra zvedla náladu, když dovezla zaslouženě všechny 3 body z Mladějova.

Hned úvod Metře vyšel. Kolem 3. minuty zápasu rozehrával rohový kop Holub, rozehrál však pouze na krátko na T. Kela, který si míč připravil a krásným centrem našel ve vápně Kryštofa, který hlavou míč umístil do sítě. Poté mohla Metra přidat další branku, ale Bednář své šance nevyřešil dobře. A tak se osmělovali čím dál více domácí, kterým patřila část prvního poločasu kolem 25-35 minuty, kdy se tlačili dopředu. Přineslo jim to i po rychlé akci vyrovnání, to však bylo vše. Ke konci první půle začla opět hrát lépe Metra, avšak finální přihrávka stále vázla.

V druhé půli začla Metra opět lépe a už celý zápas nepolevila. Domácí hrozili pouze z ojedinělých nákopů, které řešila obrana nebo brankář Březka. Metra si začala tvořit šance. P. Konečný našel pasem mezi beky nabíhajícího Kryštofa, který šel sám na brankáře s bekem vzádech, tomu udělal zasekávačku a byl podražen. Penaltu proměnil T. Kelo. Zanedlouho se po rychlé akci na pravém křídle, kde zakombinovali Dvořák s P. Konečným a druhý jmenovaný centroval, opět prosadil T. Kelo, který na zadní tyči centr jistě uklidil do sítě. Metra už utkání kontrolovala, prostřídala hráče a dovedla utkání do vítězného konce.

Sestava: Březka, Kelo P. (K), Radimecký, Andrlík, Prucek, Konečný P., Grepl, Kryštof, Holub, Bednář, T. Kelo ( Dvořák, Konečný E., Kyrcz)

Rozhodčí: Ropek, Pokorný, Štusák

Branky: Kryštof, Kelo T. 2x

ŽK: Kryštof