This is a single blog caption

Jarky – Metra

Sokol Jaroměřice – Metra Linhartice 1 : 5 ( 1:3 )

Metra své první body z venku uhrála se svým oblíbeným soupeřem z Jaroměřic.

Proč oblíbeným? Posledních 5 utkání nazpět ( když počítáme i toto utkání) skončilo vždy úspěchem Metry. ( V minulé sezóně výhry 3:1 doma, 5:2 venku a 3:1 venku v poháru, v předminulé výhra 4:2 doma a naposledy, kdy Jaroměřičtí získali s Metrou bod se psalo datum 4.9.2012 kdy se hrálo 2:2 venku).

Metra vstoupila do utkání opět výborným napadáním a nutila soupeře k chybám, zaznamenala několik šancí, které však zbrkle hráči zahodili… Až kolem 15. minuty se do brejku dostal T. Kelo a byl při kličce brankářem faulován.. Nařízenou penaltu proměnil Kryštof. Poté mohla jít Metra do dalších dvou sólových úniků, ovšem praporek pomezního naprosto nesmyslně tyto akce zastavil. Nakonec se však opět utrhl Tomáš Kelo a svoje sólo zakončil střelou k tyči. Brzy poté napadali opět domácí obránce T. Kelo s Kryštofem, který odebral obránci míč a běžel sám na brankáře spolu s Bednářem. Těsně před brankářem přihrál Kryštof Bednářovi a ten v pohodě skóroval do odkryté brány. Jaroměřičtí se do přestávky prosadili pouze po zaváhání Prucka a přesné střele Batelky. Do kabin se tedy šlo za výsledku 1:3.

V druhé půli měli domácí o trochu více míč na kopačkách a Metra pozorně bránila svoje vedení. Terén byl však po předešlých deštích dosti těžký, takže se už nekonal moc pěkný fotbal. I tak se však hráči Metry dokázali ještě prosadit a to po pěkných, rychlých akcích. Prvně E. Konečný a později R. Dvořák uzavřeli skóre a potvrdili 3 body pro Metru.

Sestava: Březka, Kelo P.(K), Andrlík, Prucek, Škrabal, Konečný P., Kryštof, Grepl, Radimecký, Kelo T., Bednář ( E. Konečný, Dvořák, Koutník)

Branky: Kryštof, Kelo T., Bednář, Konečný E., Dvořák

ŽK: Dvořák, Kryštof

Rozhodčí: Kuchař, Hořínek,Kabát