Metra Rohozná

Metra Linhartice – Sokol Rohozná 4 : 1

I v druhém domácím utkání Metra uspěla a připsala si 3 body za výhru.

Utkání začalo v pozvolném tempu, kdy se ani jeden soupeř nikam nehnal. První šanci zaznamenali hosté, kdy po zaváhání brankáře Březky hasil na malém vápně Andrlík. Domácí se záhy prosadili… po zaváhání hostujícího stopera se prosadil Bednář. Metra ožila a začala hrát do konce prvního poločasu lepší fotbal. Ovšem i tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu, protože kapitán domácích Petr Kelo špatně zahrál hlavou malou domů a hostující útočník měl již jednoduchou práci.

Do druhé půle nastoupil navrátilec Radek Dvořák, který ještě na sklonku kariéry zatoužil obléct dres Metry. A hned se dvěma zásahy odvděčil trenérovi za důvěru. Prvně zakončil střelou přesně k tyči perfektní akci Dušana Andrlíka. Druhý gól vstřelil po závaru před bránou hostí, kdy si jeho střelu do sítě srazil obránce Rohozné. Rohozná se za stavu 3:1 snažila o korekci, ovšem dočkala se pouze hloupého vyloučení Sauera. Razítko na výsledek dala akce po ose: Grepl, Dvořák a přihrávající Kryštof před prázdnou bránu Vackovi, která rozhodla o konečném výsledku 4:1 a 3 bodech pro Metru.

Pozitivní je, že oba „nováčci“ v dresu Metry: Březka a Dvořák se předvedli v dobrém světle a jsou příslibem do dalšího průběhu sezóny.

Negativem pak zranění T. Kela. Doufejme, že bude brzy v pořádku.

Ve středu čeká Metru na domácí půdě od 17:30 Tatran Mladějov v utkání poháru České pošty a v sobotu Metra zajíždí do neoblíbeného Hradce nad Svitavou.

Sestava: Březka, Prucek, Škrabal, Andrlík, Kelo P. (K), Grepl, Konečný P., Vacek, Kryštof, Kelo T., Bednář ( Konečný E., Dvořák, Křivánek)