This is a single blog caption

Metra- Tatran Osmička!!

Metra Linhartice – Tatran Mladějov 8 : 0 (3:0)

Metra rozpoutala smršť a uštědřila rivalovi z Mladějova debakl.

Domácí hráči zápas hned od úvodu totálně ovládli. Po prvních dvou šancích Kryštofa a Suchého, které však zůstaly nevyužity rozpoutali domácí hráči nevídaný koncert. První gól vstřelil Heger po rohovém kopu Patrika Konečného. Míč si na velkém vápně sklepl a z halfvoleje trefil přesně. 1:0 Druhý gól byla práce Tomáše Kela, který si na pravé straně vápna povodil dva obránce hostů a křižnou střelou vymetl pavouky v levém vinglu. 2:0Třetí branku přidal Kryštof po přihrávce Tomáše Kela těsne před poločasem, kdy převzal míč na levém křídle a obstřelil brankáře po zemi.

Na začátku druhé půle měl Mladějov snahu s výsledkem něco provést, avšak jeho snahy byly naprosto plané, a tak domácí opět začali úřadovat. Suchý potáhl míč po lajně, poslal míč na Holuba, Jarda našel přesným centrem na zadní tyči Tomáše Kela. 4:0Brzy poté byl jasně ve vápně faulován Erik Konečný a nařízenou penaltu proměnil Kryštof. 5:0 Nutno říci, že hostující bek obdržel jasnou červenou kartu.Další branku přidal pražák Radek Dvořáček, kdy na půli takzvaně zabalil balón a prošel s ním až před vápno hostů, kde zkušeně obstřelil brankáře po zemi. 6:0 Sedmý a osmý gól padl vždy až úplně do prázdné brány, kdy domácí hosty úplně rozebrali.. Sedmý vstřelil Erik Konečný a osmý opět Radek Dvořáček s přispěním obránce Mladějova. Domácí předvedli pěknou kombinační hru a na hřišti celý zápas dominovali.

Sestava: Coufal, Kelo P. (K), Kryštof, Andrlík, Prucek, Suchý, Heger, Grepl, Konečný P., Holub, Kelo T., ( Bednář, Radimecký, Dvořáček)

ŽK: Kelo P., Kryštof, Konečný Erik

Rozhodčí: Křišťál