metra-hornák pohár

Metra Linhartice – Sokol Horní Újezd 5:0 (3:0)

Semifinálové utkání poháru České pošty

Metra na svého soka vlétla ve velkém stylu, což také potvrdila tím, že světelná tabule ukazovala v 6. minutě skóre 3:0. Hned v 3. minutě se prosadil po individuální akci Kryštof, který převzal na půli hřiště pas od Grepla a nikým neatakován dokličkoval až na malé vápno soupeře a zavěsil k tyči. Hned v zápětí v 5. a 6. minutě utekl po levé lajně Vacek a naservíroval přesné centry na kopačku Kela T. Hosté hrozili pouze střelami z dálky, ale brankář Beneš byl pozorný. Ve druhém poločase přidal další 2 zásahy Vacek a na světě bylo „bůro“. Benešovi 2x za zády zazvonila tyč a také proto si připsal další vychytané čisté konto v A týmu.
Linhartice si tak zahrají finále poháru České pošty. Soupeřem k metě nejvyšší bude našim borcům dobře známý soupeř z Dlouhé Loučky.

branky: Kryštof, Kelo T. 2x, Vacek 2x
sestava: Beneš-Radimecký(Bednář), Kryštof, Kelo P.(K), Prucek(Konečný L.)-Andrlík D., Grepl, Heger, Konečný P.-Kelo T.(Coufal Jak.), Vacek