hornák.metra

Horní Újezd – Metra Linhartice 3 : 2 (0 : 1)

Ikdyž Metra dvakrát vedla, body si z „Horňáku“ nepřivezla.

Zápas začal opatrně, kdy domácí dobrým napadáním znepříjemňovali kombinaci hráčům hostů. A sami nakopávali dlouhé míče na útočníky, kteří o ně tvrdě bojovali. Dlouho se hrálo bez vážnější šance, pak středem potáhl míč T. Kelo, ale z dobré pozice bránu netrefil. Domácí odpověděli střelou ze střední vzdálenosti, kterou však Coufal vytěsnil. Za zmínku také stojí Holubovo proniknutí do vápna, kde byl jasně faulován, avšak píšťalka rozhodčího Urbana zůstala, jako poté ještě několikrát, nepochopitelně němá. Poté se přeci jen našim hráčům podařilo skórovat, kdy po pasu Holuba naběhl na zadní tyč obránce Radimecký a prostřelil brankáře. Polčas 0:1

Domácím se však ve druhé půli podařilo brzy srovnat. Přihrávku skrz velké vápno nezachytil Grepl a domácí hráč měl již lehkou práci. Hosté se však nevzdali a byli celý druhý poločas lepším týmem, lépe kombinovali, drželi více míč, avšak pořádných střel bylo pramálo.

I tak, ale ještě Metra jednou vedla. Patrik Konečný vystřelil a Tomáš Kelo odražený balon uklidil do sítě. Metra mohla navýšit skóre, ale přečíslení a další šance neřešili hráči dobře, a tak trestali domácí. Nejprve špatně pokrytý hráč střelou od břevna srovnal. A následně pár minut před koncem domácí dokončili obrat po klasické trmě vrmě ve vápně Metry…. a odraženém míči..

Sestava: Coufal, Kelo P. (K), Radimecký, Kryštof, Prucek, Andrlík ( E. Konečný), Konečný P. (Vacek), Heger, Grepl, Holub (Bednář), Kelo T.

Rozhodčí: Ropek, Urban

Branky: Radimecký, Kelo T.

ŽK: Kryštof